logo

SAKARYANIN DİJİTAL REKLAM AJANSI

SAKARYA REKLAM AJANSI

Eleganza Ajans var ettiği samimi, dürüst, etkin ve öncü iş anlayışıyla Sakarya merkezli olarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Genç, dinamik ve uzman ekibiyle yurtiçi ve yurtdışı merkezli 200’den fazla markayla referans ilişkileri geliştiriyor. Sektörlerinde öne çıkan markalarla iş birliği ilişkilerini başarıyla sürdürerek markaların var olan potansiyellerini gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor.

 

Sakarya - Logo/Kurumsal Kimlik

*Eleganza Ajans; Logo ve Kurumsal Kimlik çalışmaları gerçekleştiriyor. Markanın ürün veya hizmetlerini tanıyan, tanımlayan ve tüm bu bilgileri yaratıcı biçimlerde tasarıma dönüştüren Eleganza, aynı zamanda etkin, farklı ve iddialı çalışmalarla markayı bütünsel ele almayı başarıyor.

 

Sakarya - Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı

*Eleganza Ajans; Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti sunuyor. Markanın isteği ve hedef kitlesinin etkinliği doğrultusunda belirlenen sosyal medya platformlarına düzenli, güncel ve yaratıcı dijital içerikler üreten Eleganza; yazılı, görsel ve işitsel paylaşımlar hazırlıyor.

 

Sakarya - Dijital Reklam Danışmanlığı         

*Eleganza Ajans; Dijital Reklam Danışmanlığı hizmeti sunuyor. Markanın dijital dünya üzerindeki rehberi olan Eleganza, dijital pazarlama ve reklamcılık yöntemlerini biliyor ve başarıyla uyguluyor. Dijital mecralar üzerinde marka adına verdiği periyodik, dikkat çekici ve etkin reklamlarla markanın hedef kitlesine kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor.      

 

Sakarya - Web Sitesi

*Eleganza Ajans; Web Sitesi tasarım, yazılım ve kurulum hizmeti sunuyor. Yazılım, tasarım ve metin yazarlığı departmanlarının koordine iş birliğiyle ortaya çıkardığı web site hizmetleri çerçevesinde markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.

 

Sakarya - E-ticaret Danışmanlığı

*Eleganza Ajans; E-ticaret Danışmanlığı hizmeti sunuyor. Markanın e-ticaret kullanımından yüksek verim kazanmasını sağlamak amacıyla, güçlü altyapı kurmayı ve güncel içerik sunmayı başaran Eleganza, müşterilerin markaya 7/24 ulaşılabilir olmasına katkı sağlıyor.

 

Sakarya - Medya Planlama

*Eleganza Ajans; Medya Planlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Markanın gelişimi açısından sektör ve hedef kitle araştırması yapan Eleganza; adım adım ilerleyerek etkin ve özgün reklam dilini oluşturmayı başarıyor. Hedefleri belirliyor, tüketicisini analiz ediyor, aylık/yıllık periyotlardaki kampanya planlarını oluşturuyor, süreç boyunca ölçümleme ve metrik takibi yapıyor.

 

Sakarya - Reklam Filmi

*Eleganza Ajans; Reklam Filmi hizmeti sunuyor. Markayı, ürün veya hizmetleri, müşteri kitlesini ve vizyon hedeflerini analiz ederek anlamlı ve yaratıcı bir görsel/işitsel bütün haline getirmeyi başarıyor.

Video Prodüksiyon Hizmetleri;

-Kurumsal Tanıtım Filmleri

-Video Çekimi

-Drone Çekimleri

-Profesyonel Ekip

 

Sakarya - Sinema Reklamları

*Eleganza Ajans; Sinema Reklamları hizmeti gerçekleştiriyor. Sakarya içi ve Türkiye genelinde 1118 salonda reklam verebilen Eleganza; perde reklamları, bilet giydirme, gişe önü dijital ekranlar ve fuaye reklamları planlayabiliyor.

 

Sakarya - Radyo Reklamları

*Eleganza Ajans; Radyo Reklamları hizmeti sunuyor. Günümüzde mobil cihazlarla uyumluluğu ve günün her saati kullanılabiliyor olması sebebiyle radyo mecrasının sayısız avantajı bulunuyor.

Eleganza Ajans;

-Reklam Seslendirme

-Santral Anons Seslendirme

-Jingle

-Dublaj

-Radyo Prodüksiyon Hizmetleri

-Belgesel

-Tanıtım Seslendirme

-Sunuculuk gibi hizmetler sunuyor.

 

Sakarya - Ulusal Kanal Reklamları

*Eleganza Ajans; Ulusal Kanal Reklamları gerçekleştiriyor. Eleganza Prodüksiyon ekibi ulusal kanallarda yayınlanmak üzere reklam filmlerini markanın değerine göre hazırlıyor ve yayınlanması için gerekli anlaşmaları sağlayarak servis ediyor.

 

Sakarya - Açık Hava Reklamları

*Eleganza Ajans; Açık Hava Reklamları gerçekleştiriyor. Sakarya geneli 600 billboard ve 750 rakette reklam çıkabilen Eleganza, Sakarya Üniversitesi içi 200 face/mega raketi ile markanın bilinirliliğini arttırmayı başarıyor. Sapanca, Kırkpınar, Hendek, Akyazı, Geyve ve Adapazarı içinde çeşitli bölgelerde ön plana çıkan Açık Hava Reklamları tasarlıyor ve merkezi konumlarda markayı tanıtıyor, anlatıyor, hatırlatıyor ve kampanya çerçevesinde hedefe ulaştırıyor.


ödeme yap