logo

ŞİMDİ REK-LAM ZAMANI!

Reklam iki hecelik kısa bir kelime. Ama içi; bol hayal gücü, bol strateji ve bol yaratıcılık kaynayan sihirli bir küre! Asıl önemli olan ve kendinize sormanız gereken soru şu; bu sihirli küreye baktığımda markamı nerede hayal ediyorum? Cevabını bulduğunuz anda çözüm bizde! “Biz markamızı ajansa teslim ettik, gerisi onlarda!” söylemlerini kabul etmiyor, markanızı el ele büyütmek istiyoruz sevgili okur, baştan anlaşalım! Çünkü biliyoruz ki siz markanızın güneşi, biz ise büyüyüp filizlenmesine sebep olacak suyuz. Bizler markanızı her geçen gün yaratıcı fikirlerimizle suluyor, şefkat dolu stratejilerimizle toprağını daima canlı ve dinamik tutuyoruz! Sonra da ağız sulandıran ve iştah kabartan olgun meyvelerini gıcır gıcır parlayan bir kasada sizlere sunuyoruz. O halde “şimdi reklamlar”.

Her geçen saniye dünya dijital platform üzerine yeniliklere koşuyor, çağ atlıyor. Bugün 4 yaşındaki bir çocuk bile sosyal medyadan istediği bir şeye ulaşabiliyorken, neden markanıza uçsuz bucaksız bir arazide terkedilmiş bir korkuluk sıfatı yüklüyorsunuz? Hedef kitle, stratejiler, rakip analizi, planlama yapma hepsi hedef kitlenize ulaşmak için gerekli olan reklam verme aşamalarıdır.  Hedef kitle, stratejiler, bütçe, planlama vb. okurken bile yoruldunuz değil mi? İşte tam bu noktada Eleganza Ajans olarak sizler için devreye giriyor, sektörünüzün pusulası oluyoruz. Markanızı hak ettiği konuma yerleştiriyor, bu yolda adresinizi kaybetmeden güvenle ve emin adımlarla yürümenize imkân tanıyoruz.

Bir dijital reklam ajansı olarak hedef kitlenizin dikkatini markanıza çekmek amacıyla görsel ve yazılı çalışmalar yapıyoruz. Çalıştığımız markanın hedef kitlesinin markadan çıkan ürünleri kullanmaya ve denemeye ikna etme olan reklam alanında sürekli iş birliği yapıyoruz. Sakarya’nın önde gelen dijital reklam ajansı olarak hazırladığımız her reklam iyi bir seviyede hazırlanıyor. Bu sayede çalıştığımız markanın sektörüne veya imajına zarar verecek niteliklerden uzak duruyoruz.

Eleganza Ajans Tarafından Hazırlanan Kaliteli Bir Reklam Hangi Özelliklere Sahiptir?

  • Hedef kitleyi şaşırtan ve onların dikkatini çeken,
  • İlgi çekici ve hedef kitleyi hareket ettiren,
  • Markanıza ticari itibar sağlayan,
  • Markanın müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren,
  • Hedef kitleyi markanın ürünlerini kullanmaya teşvik eden özelliklere sahiptir.

Yazımızın sonuna gelirken; reklamcılığın duayeni olarak görülen David Ogilvy’ den bir alıntı bırakıyor, bir sonraki yazımızda görüşmeyi ümit ediyoruz. “Yeniliği destekleyin. Değişim can damarımız, durağanlık ölüm çanımızdır.”


ödeme yap