logo

WEB HİZMETLERİ

Eleganza Ajans web hizmetleri alanında firmalara hizmet sunmaktadır. İlk önce siz müşterilerimizi dinleyerek planlarınızı ve fikirlerinizi öğrenmeye çalışırız. Ardından firmanın mevcut durum analizini yaparak hedeflerine nasıl ulaşacağı konusunda analizlerimizi paylaşırız. Uzman ekibimiz yaptığı analizler doğrultusunda firmanın ihtiyaçlarını geliştirmek için adım atar. Son olarak firmanın ihtiyaçlarına göre hazırlanmış web hizmetleri ile mevcut hedefe ulaşabilirsiniz. Firmanıza özel ürününüzü kullanarak firmanızı rakiplerinizden ayırabilirsiniz. Peki, Eleganza Ajans hangi web hizmetleri sunmaktadır? Web tasarım, web yazılım, e-ticaret ve SEO alanında firmalara hizmet sunar.

Web Tasarım Hizmeti

Eleganza Ajans bir firmanın kurumsal bir kimliğe kavuşması için yenilikçi web sitesi projeleri oluşturur. Firmanın faaliyet alanına uygun olan kullanışlı web tasarım hizmetini uzman ekip kadrosuyla yönetir. Web tasarım hizmeti ile firmalara işlevsel, kolay ve kullanışlı yönetim paneli sunar. Gelişmiş kullanıcı deneyimi ve mobil cihazlara uyumlu tasarımlarımızla firmaların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Çoklu dil desteği sunarak firmaların geniş bir hedef kitlesine ulaşmasını sağlar. Web tasarım, firmaların sundukları hizmetleri internet ortamında tanıtması amacıyla oluşturulur. Ajans olarak yaptığımız web tasarımlarıyla firmaların hedef kitlelerinin siteye kolay ve hızlı ulaşılmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra firma kullanıcılarının tüm hizmetleri kolayca bulabilmesini sağlar.

Web Yazılım Hizmeti

Eleganza Ajans firmaların ihtiyaçlarına yönelik projeleri dijital dünyaya taşıyabilmek için özel yazılım çalışmalarını hayata geçirir. Firmanızın web yazılım alanında talepleri dinlenerek talepleri doğrultusunda projeler hayata geçirilir. Ajansımız, firmaların ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri, güvenli ve sürdürülebilir projeleri hayata geçirmektedir. Örneğin, siz müşterilerimiz tarafından talep edilen özel yazılım kurumsal web sitesi hizmeti sunmaktadır. Gereksiz kod yapısından arındırılan kod yapısı sunma hizmeti ile hızlı web yazılım projeleri gerçekleştirir. Ajansımız, firmaların arama sonuçlarında rakiplerini geride bırakarak üst sıralarda yer almalarını sağlayacak projeler gerçekleştirir. Firmaların mobil uygulamalarına dinamiklik katacak yazılım hizmeti sunmaktadır. Firmaların özel yazılım kurumsal web sitesi vb. yazılımlarını güvenli, rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanılması amaçlanır.

E-Ticaret Hizmeti

E-ticaret bir markanın ürün ve hizmetlerini dijital ortamda hedef kitlesine sunması veya pazarlamasıdır. Günümüzde dijital alışveriş yapma çılgınlığı çok hızlı büyümekte ve büyük bir pazar konumuna gelmektedir. Her geçen gün gelişen teknoloji ve iletişim ağının yaygınlaşması durumu e-ticaret dünyasının gelişmesini sağlamıştır. Özel e-ticaret yazılımı hizmeti alarak internet üzerinden ürün ve hizmet satışı yapabilme imkânı yakalayabilir ve hedef kitlenize hitap edebilirsiniz. Eleganza Ajanstan mobil cihazlarla uyumlu özel e-ticaret yazılımı alabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla ürün veya hizmetinizi müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Ajans tarafından tasarlanan bu ticaret platformları ürün veya hizmetlerinize uygunluk sağlamaktadır. Kullanıcı deneyimi yüksek, SSL sertifikasına sahip ve modern bir site tasarımı için ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Web hizmetlerinden yararlanan firma veya markaların son yıllarda karşılaştığı kavramların başında SEO konusu gelir. Bir web sitesine sahip olan bir markasınız ve milyonlarca kişinin internette olduğu bu ortamda sayfanız ziyaret edilmiyorsa bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Potansiyel müşterilere ulaşamıyor ve sayfanız arama sonuçlarında alt sıralarda yer alıyorsa SEO kavramı ile tanışmanızın vakti geldi diyebiliriz. SEO hizmeti alarak rakip firmaları geride bırakabilir ve sayfanız arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir. Bunun için uzman ekip arkadaşlarımız markanız hakkında gerekli bilgileri sizden alarak web sitenizi incelemeye başlar. Ardından rakip firmalarınızı tespit ederek gerekli analizleri yapar.

Uzman ekibimiz analiz sürecini ne kadar başarılı bir şekilde tamamlarsa sitenizin ziyaretçi alması o kadar kolay bir şekilde gerçekleşir. Web yazılım ve tasarım konusunda SEO’ yu olumsuz etkileyen bir durum varsa bu durum uzman arkadaşlar tarafından incelenir ve düzeltilir. Bu hizmetle amaçlanan sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek ve dijital ortamda sitenizi markalaştırmaktır.

Detaylı bilgi almak için Eleganza Soft sayfamızı inceleyebilirsiniz.


ödeme yap