logo

PROFESYONEL SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

 

Eleganza Ajans uzman ekipleri, markanızı analiz ettikten sonra, uygulamaya konulacak medya planlarınızı belirler, proaktif ve reaktif biçimlerde markanızı korumayı ve güçlendirmeyi hedefler, sosyal medya kampanyanızın hedef kitlenize ulaşım sürecindeki yol haritasını çıkartır ve hedef kitlenize ulaştıktan sonra hakkınızdaki pozitif algıyı korumayı, negatif algıyı köreltmeyi amaçlar.

Online medyanın, bilgilerin hızlı yayılmasını sağladığı ve pozitif olduğu kadar negatif olarak da markayı etkileyebileceği düşünüldüğünde, dijital kampanya stratejilerinin detaylı ve sayısal verilere dayanan çalışmalar sonucunda belirlenmesi gerekmektedir.

Sosyal medya, markalar için önemini giderek arttırırken, dijital ticari platform olarak’ta  tanımlayabiliriz. Instagram, Facebook ve Twitter’da,  ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini en kolay ve rahat sosyal medyada dile getiriyor.

Eleganza Dijital Pazarlama Ajansı, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Eleganza ajans, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik fark oluşturacak sosyal medya kampanyalarını, Instagram, Facebook ve diğer kanallarda kullanarak hayata geçirmektedir.

İşinin uzmanı Eleganza Ajans ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Sosyal Medya Kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın pozitif algısını korumak için çalışmalarını yoğun biçimde sürdürür. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası dijital performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.

 

Dünyadaki İnternet ve Sosyal Medya Kullanıcısı

• 4.3 milyar internet kullanıcısı,

• 3.4 milyar sosyal medya kullanıcısı,

• 5.1 milyar mobil kullanıcısı,

• 3.2 milyar mobil sosyal medya kullanıcısı mevcut.

 

Sosyal Medya Verilerinin Toplanması

Sosyal Medya beğeniler, paylaşımlar, yorumlar, hashtagler ve tıklanmalar neticesinde veri elde edilen bir kaynaktır. Fakat bu kadarla da kalmıyor. Dijitalleşme her geçen gün yaygınlaşırken, artık arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo vb.) ve sosyal medya platformlarında arattığımız ya da gezindiğimiz ürün karşımıza reklam olarak çıkıyor. Tüm bunları kabullendiğimiz sırada insanlar hiçbir arama kutusuna yazmadıkları halde sadece bir telefonun olduğu ortamda konuştukları ürünlerin reklamı ile karşılaştıklarını söylüyorlar. İşte dijital mecraların gücü burada kendini göstermeye başlıyor. Ticari olarak faaliyet alanınız ne olursa olsun, reklam için mecranız dijital pazarlama olsun.

 

(Facebook) Hedefe Ulaşmanın Yolu Burada!
Her gün 1,3 milyar insan arkadaşlarıyla, sevdikleriyle bağlantı kurmak ve ilgilendiği sayfaları takip etmek için bu mecrada… Facebook reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ile potansiyel müşterilere ulaşmanızı ve satışlarınızı arttırmak için harika bir fırsat sunar. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak istermisiniz?

 

Instagram ile Cirolarınızı Artırın!
Her gün 800 milyondan fazla kullanıcı kendi fotoğraflarını paylaşmak, çevresinde gördüğü ilginç anları paylaşmak ve keşfetmek için Instagram’ı ziyaret ediyor. Markalar, etkileşime hazır hedef kitleleri ile hızlıca satışlarınızı arttırmak için Instagram reklamlarını kullanıyor. Yeni ticari platformu Instagramdaki yerinizi almak için neyi bekliyorsunuz ?

 

Verimlilik, Ölçülebilirlik ve Karlılık
Dünyada her ay 2 milyardan fazla insan Facebook’u, 1 milyondan fazla insan Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. Dijital pazarlama verimliliğini yükseltmek ve potansiyel müşterilerinizle hızla etkileşime geçmek için Facebook ve Instagram önemli bir pazarlama aracı haline gelmiştir. Hangi sektörde olduğunuzun hiç bir önemi yok, Fiziksel mağazanından kat kat fazla hedef kitleye ulaşabileceğiniz bu ticari sosyal mecra, sizleri hedefleriniz ile buluşturuyor.


ödeme yap