logo

Elaganza Ajans

Hayal Gücünüzü Kontrol Altına Alın


Eleganza Ajans, “hayal gücünüzü kontrol altına alın” sloganıyla reklam, tanıtım ve eğitim danışmanlık sektöründe öncü bir kuruluş olmak adına 2016 yılında Sakarya merkezli olarak kurulmuştur.

Genç ve Dinamik ekibiyle Sakarya’nın ilk ve tek bütünleşik ajansı olan Eleganza Ajans,

*Markanızı analiz ettikten sonra, uygulamaya konulacak medya planlarınızı belirler, proaktif ve reaktif biçimlerde markanızı korumayı ve güçlendirmeyi hedefler, sosyal medya kampanyanızın hedef kitlenize ulaşım sürecindeki yol haritasını çıkartır ve hedef kitlenize ulaştıktan sonra hakkınızdaki pozitif algıyı korumayı, negatif algıyı köreltmeyi amaçlar.

*Eleganza ajans, markanızın kurumsal kimliği için gereken tüm çalışmaları yapar.

*Eleganza ajans, markanız için gereken E-Ticaret ve web sitesini özel olarak tasarlar, seo çalışmaları ile destekler.

*Eleganza ajans, markanız için reklam filmi, katalog çekimi süreçlerini en iyi şekilde gerçekleştirir.

Eleganza Dijital Pazarlama Ajansı, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturarak, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir.

Eleganza ajans, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik fark oluşturacak sosyal medya kampanyalarını, Instagram, Facebook ve diğer kanallarda kullanarak hayata geçirmektedir.

İşinin uzmanı Eleganza Ajans ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirleyerek kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Sosyal Medya Kampanyası süresince ve bitiminde de, markanızın pozitif algısını korumak için çalışmalarını yoğun biçimde sürdürür. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası dijital performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.
 

Çalışmalarımız
project manager

Kurucu

FERİT ŞEKERLİ

1981 yılında Erzurum'da dünyaya gelen Ferit Şekerli, 1988 yılında Sakarya'ya taşınmıştır. Çalışma hayatına henüz öğrenci olduğu yıllarda (1992) atılmış, perakende satış ve pazarlama sektöründe ciddi bir ticaret ve insan ilişkileri tecrübesi edinmiştir. 2007 yılında birkaç özel şirkette üst düzey yöneticilik ve eğitim danışmanlığı konularında hizmet vererek; bilgi, birikim ve tecrübelerini pekiştirmiş ve sektörde açık / ihtiyaç olduğunu gözlemleyerek 2016 yılında kendi şirketi olan Eleganza Ajans’ı kurmuştur.

Ferit Şekerli ajans bünyesinde Türkiye genelinde reklam ve tanıtım hizmetlerinin yanı sıra, satış pazarlama alanında kişisel gelişim, motivasyon, diksiyon, ikna teknikleri gibi eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

UZMAN EKİP

EKİP ARKADAŞLARIMIZ

SİZİ Arayalım

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

  • Size Özel Stratejik Planlama
  • 100% Müşteri Memnuniyeti
  • Hedef Kitle Yol Haritası
  • Ücretsiz Destek

ödeme yap