logo

Elaganza Ajans

Hayal Gücünüzü Kontrol Altına Alın


Eleganza Ajans, “hayal gücünüzü kontrol altına alın” sloganıyla reklam, tanıtım, eğitim ve danışmanlık sektöründe öncü bir kuruluştur. 2016 yılında Sakarya merkezli olarak kurulmuştur.

Genç ve Dinamik ekibiyle Sakarya’nın ilk ve tek bütünleşik ajansı olan Eleganza Ajans;

 • Markanızı analiz ettikten sonra, uygulamaya konulacak medya planlarınızın belirlenmesi için çalışır. Markanızı korumayı ve güçlendirmeyi hedefler. Sosyal medya kampanyanızın hedef kitlenize ulaşım sürecinde gerekli araştırmalar yapar. Hedef kitlenize ulaştıktan sonra hakkınızdaki olumlu algının korunmasını sağlamak için çalışmalar yapar.
 • Markanızın kurumsal kimliği için gereken tüm çalışmaları yapar. Kurumsal kimlik kılavuzunuzu hazırlar.
 • Markanızı en iyi biçimde tanıtacak Kurumsal Web Sitesini özel olarak tasarlar ve SEO çalışmaları ile destekler. Google Search Console – Google Analytics kurulumlarını gerçekleştirerek düzenli raporlamalar yapar. Google Ads reklamlarınıza en uygun keywords (Anahtar Kelimeler) ile sizi istediğiniz sonuca ulaştırır.
 • Eleganza Ajans, özel yazılım hizmeti ile ürünlerinizi hedef kitlenizle kolaylıkla buluşturabileceğiniz e-ticaret çözümleri sunar. E-ticaret yazılımı yaparak, aradaki pazar yerlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olarak müşterilerinize direkt satış yapmanızı sağlar. Güçlü SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları yaparak arama motorlarında ilk sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Facebook Piksel çalışmaları ile reklamlarınızı güçlendirir ve e-ticaret danışmanlığı hizmeti verir.
 • Markanız için reklam filmi, katalog çekimi süreçlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Ürün çekimi, drone çekimi konusunda profesyonel hizmet sunar.
 • Markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturur. Sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markanızı buluşturacak şekilde yönetir. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, grafik tasarım hizmetleri, kreatif fikirler ile ön plana çıkmanızı hedefler.
 • Dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik fark oluşturacak sosyal medya kampanyalarını Instagram, Facebook, LinkedIn ve diğer kanallarda kullanarak hayata geçirir. Instagram Sponsorlu reklamlarınızı, Facebook Business ve LinkedIn reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetir. Reklam hizmetleri konusunda deneyimli bir bakış açısı geliştirir.
 • İşinin uzmanı Eleganza Ajans ekibi, kampanya oluşum sürecinde bir araya gelerek her yönden en verimli yolu belirler. Kendi alanlarında kampanya geliştirme süreci kapsamında çalışmaya başlar. Sosyal medya kampanyası süresince ve bitiminde de markanızın değerini korumak için çalışmalar yapar. Bunlara ek olarak, markanızın kampanya öncesi ve sonrası dijital performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlar.

Detaylı bilgi almak için Eleganza Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız
project manager

Kurucu

FERİT ŞEKERLİ

FERİT ŞEKERLİ 1981 yılında Erzurum’un Palandöken ilçesinde yedi çocuklu bir ailenin 6. çocuğu olarak dünyaya geldi. 1988 yılında Arifiye ilçesi Hanlı mahallesine taşındı. İlk, orta ve lise eğitimini Sakarya’da tamamladı. Çalışma hayatına henüz öğrenci olduğu yıllarda 1992 yılında atıldı. Perakende satış ve pazarlama sektöründe ciddi bir ticaret ve insan ilişkileri tecrübesi kazandı. Bu sektörün en iyileri arasında olmayı sürdürdü. Bu süreci 2001 yılında noktaladı. 2002 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra kendini geliştirmek ve alanında uzmanlaşmak için İstanbul’da iki farklı özel şirkette ses ve görüntü sistemleri teknik bilgi ve satış eğitimleri aldı. 2007 yılında Sakarya’ ya dönerek birkaç özel şirkette üst düzey yöneticilik ve eğitim danışmanlığı konularında hizmet verdi. Bilgi, birikim ve tecrübelerinden yararlanarak reklam ve pazarlama sektöründe ihtiyaç olduğunu gözlemleyerek 2016 yılında Eleganza Ajansı kurdu. Ferit Şekerli aynı zamanda Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 12. Meslek Komisyonu üyesidir. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Sakarya Kurucu Yönetim Kurulu üyesi ve Basım Yayın ve Reklam Sektörü Komisyon Başkan Yardımcısıdır. Evli ve 2 çocuk babası olan Ferit Şekerli, örnek bir eş ve baba olma gayretinden taviz vermeyen, ticaret hayatında başarılı ve girişimci bir iş adamıdır.

Ferit Şekerli Türkiye genelinde reklam ve tanıtım hizmetlerinin yanı sıra, satış ve pazarlama, kişisel gelişim, motivasyon, diksiyon, ikna teknikleri gibi alanlarda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

UZMAN EKİP

EKİP ARKADAŞLARIMIZ

SİZİ Arayalım

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

 • Size Özel Stratejik Planlama
 • 100% Müşteri Memnuniyeti
 • Hedef Kitle Yol Haritası
 • Ücretsiz Destek

ödeme yap